top of page
cik izmaksā mūsu palīdzība

Cik jums izmaksās palīdzība?

Brīdī, kad nav naudas parādu samaksai, zvana parādu piedzinēji vai tiesu izpildītājs jau atvelk daļu no algas, parādniekiem parasti nav naudas juristu algošanai. Tomēr veiksmīgi atrisināt parādu problēmas bez jurista palīdzības ir grūti, un parādnieku juridisko zināšanu trūkuma dēļ pieļautās kļūdas var radīt papildus sarežģījumus un dārgi izmaksāt.

Piedāvāju vidusceļu - sniegt ieteikumus par to, ko jūs varat izdarīt paši, un par saprātīgu samaksu realizēt jums izdevīgākos un lietderīgākos risinājumus bez nevajadzīgas tiesāšanās vai citām darbībām, kas jums neatmaksāsies.

 

Konsultācija jums izmaksās 30 eiro

Maksātnespējas procesā nepieciešamo dokumentu sagatavošana jums izmaksās: 

- 100 eiro par maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamā pieteikuma tiesai sagatavošanu (kas ietver arī īsas konsultācijas turpmākajā maksātnespējas procesā),

 - 70 eiro par saistību dzēšanas plāna sagatavošanu;

- 70 eiro par pieteikumu tiesai par maksātnespējas procesa pabeigšanu un saistību dzēšanu

Citu dokumentu sagatavošana tiesai, administratoram, kreditoram, parādu piedzinējam, tiesu izpildītājam vai policijai jums izmaksās 30 - 150 eiro

Pakalpojumu cenā ir ietverti maksājamie nodokļi.

Tomēr tas nenozīmē, ka jums maksātnespējas procesā, tiesā vai attiecībās ar kreditoriem, parādu piedzinējiem vai tiesu izpildītājiem radīsies problēmas vai jūs pieļausiet kļūdas, jo jūs vienmēr saņemsiet pilnīgu informāciju, brīdinājumus par iespējamām kļūdām,  paraugus un ieteikumus. 

Tomēr ne visiem parādniekiem ir pietiekoši laika, un ne visi parādnieki grib un var paši aizstāvēt savas tiesības, runāt ar administratoru, parādu piedzinējiem vai tiesu izpildītājiem, piedalīties tiesas sēdēs vai paši gatavot dokumentus, tāpēc varu piedalīties katrā jūsu solī parādu piedziņas procesā, maksātnespējas procesā vai realizējot jebkuru citu parādu risinājumu vai uz pilnvaras pamata visu izdarīt jūsu vietā, lai jums pašiem nebūtu jādara nekas.    

Vienalga kādus pakalpojumus jūs izvēlēsieties, jūs maksāsiet adekvātu samaksu par jurista darbu, bet netērēsiet lieki par greznu biroju ar skatu uz Vecrīgu, reklāmām, klientu menedžeri, kura uzdevums ir piesaistīt klientus, vai sekretāri, kuras vienīgais darbs ir pagatavot un pasniegt kafiju.

PALĪDZĪBA IR VIENA ZVANA ATTĀLUMĀ

Jums ir parādi un meklējat risinājumu? Zvaniet 29161925 vai rakstiet inese.rimdzus@gmail.com. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu. 

bottom of page