top of page
maksātnespējas pieteikuma atkārtota iesniegšana

Maksātnespējas pieteikumu var iesniegt atkārtoti, ja tiesa ir atteikusies pieņemt iepriekšējo pieteikumu

Klientei, kura pati bija sagatavojusi maksātnespējas pieteikumu, tiesa bija noteikusi termiņu trūkumu novēršanai pieteikumā un papildus pierādījumu iesniegšanai. Tomēr viņa tiesas lēmumu nebija sapratusi, tāpēc pieteikumu nebija pareizi izlabojusi un nebija iesniegusi nepieciešamos pierādījumus. Tiesa pieteikumu nepieņēma, jautājumu par maksātnespējas uzsākšanu neizskatīja, iesniegtos dokumentus atsūtija atpakaļ un vēstulē norādīja, ka viņai ir tiesības atkārtoti iesniegt maksātnespējas pieteikumu.

Kliente konsultācijā noskaidroja, kādi papildus dokumenti ir nepieciešami, viņai tika sagatavots pareizs maksātnespējas procesa pieteikums, un pēc divām nedēļām viņa iesniedza tiesai maksātnespējas procesa pieteikumu vēlreiz. Šoreiz tiesa ar spriedumu pasludināja viņas fiziskās personas maksātnespējas procesu.

Maksātnespējas procesa depozītu un valsts nodevu klientei atkārtoti nevajadzēja maksāt.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet inese.rimdzus@gmail.com. Mēs varam palīdzēt. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

bottom of page