top of page

Maksātnespējas process atbrīvo no parādu piedzinēju zvaniem

old woman.jpg

Kliente, kurai bija 60 gadi, bija paņēmusi vairākus patēriņa kredītus, kurus viņa nevarēja samaksāt. Viņai nepārtraukti zvanīja parādu piedzinēji, parādu piedzinēji zvanīja arī uz darba vietu, draudēja noņemt no viņas konta naudu un iesūdzēt viņu tiesā.

Konsultācijā viņa noskaidroja, ka likums neatļauj parādu piedzinējiem no konta noņemt naudu, un noskaidroja, ka tiesu izpildītājs no viņas darba algas un vēlāk arī no pensijas nevarēs atvilkt naudu parādu samaksai, jo alga nepārsniedza minimālo darba algu un arī vēlāk pensija nesasniegs minimālo darba algu.

 

Tomēr viņa izlēma aizņemties no dēla fiziskās personas maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamos 1310 eiro, uzsākt maksātnespējas procesu, un 12 mēnešus kreditoriem maksāt 206,67 eiro, jo viņa nevēlējās, lai viņu traucētu parādu piedzinēji.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet inese.rimdzus@gmail.com. Mēs varam palīdzēt. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

bottom of page