top of page

Maksātnespējas process ļauj atbrīvoties no neapdomīgi paņemtiem patēriņa kredītiem

patēriņa kredītu dzēšana

Kliente bija neapdomīgi paņēmusi tik daudz patēriņa kredītus, ka ikmēneša kredīta maksājumi sasniedza viņas darba algas apmēru – 600 eiro mēnesī. Viņai nemitīgi zvanīja un rakstīja parādu piedzinēji, draudot ierasties pie viņas uz mājām, iesniegt prasības tiesā un iesniegt iesniegumu policijā.

Konsultācijā kliente noskaidroja, ka pastāv risks, ka viņas fiziskās personas maksātnespējas procesu var izbeigt, nedzēšot saistības tādēļ, ka viņa ir sniegusi nepatiesu informāciju pieteikumos kredīta devējiem, un kopš brīža, kad viņa bija sniegusi šo informāciju, vēl nebija pagājuši trīs gadi.

 

Tā kā kopš pēdējā kredīta ņemšanas bija pagājuši divi gadi, kliente nolēma atlikt maksātnespējas procesa pieteikuma iesniegšanu uz vienu gadu, pa to laiku sakrāt maksātnespējas procesa uzsākšanai nepieciešamos 1070 eiro. Kad bija pagājuši trīs gadi kopš pēdējā kredīta ņemšanas, kliente uzsāka maksātnespējas procesu.

 

Kliente 12 mēnešus maksāja kreditoriem aptuveni 200 eiro mēnesī saskaņā ar savu saistību dzēšanas plānu, un, pabeidzot maksātnespējas procesu, visas viņas saistības tika dzēstas.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet inese.rimdzus@gmail.com. Mēs varam palīdzēt. 

   

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

bottom of page