top of page

Maksātnespējas procesā dzēš nodokļu parādu

nodokļu parāda dzēšana maksātnespējas procesā

Kliente bija mantojusi no radinieces dzīvokli, pēc dažiem gadiem bija to pārdevusi un visu saņemto naudu pārskaitījusi dēlam, kurš bija pārcēlies uz Krieviju. Taču tikai vēlāk viņa uzzināja, ka saskaņā ar likumu no pārdošanā saņemtās naudas viņai vajadzēja samaksāt iedzīvotāju ienākuma nodokli vairāk kā 10 000 eiro apmērā. Ne viņai, ne arī dēlam naudas vairs nebija, jo dēls visu naudu bija iztērējis dzīvokļa iegādei. 

 

Kliente samaksāja ar maksātnespējas procesa uzsākšanu saistītos izdevumus 1070 eiro, iesniedza tiesā fiziskās personas maksātnespējas procesa pieteikumu, saskaņā ar saistību dzēšanas plānu divpadsmit mēnešus katru mēnesi maksāja Valsts ieņēmumu dienestam vienu trešo daļu no saviem ienākumiem – aptuveni 200 eiro, kopumā kreditoriem samaksājot aptuveni 2400 eiro.

 

Pēc nedaudz vairāk kā gada, pabeidzot maksātnespējas procesu, atlikušo nodokļu parādu tiesa dzēsa.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet inese.rimdzus@gmail.com. Mēs varam palīdzēt. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

bottom of page