top of page

Maksātnespējas process ļauj atbrīvoties no galvojuma

maksātnespēja ļauj atbrīvoties no galvojuma parāda

Klientam līdz 2010.gadam piederēja ražošanas uzņēmums, kas krīzes laikā pārtrauca savu darbību, palika parādā bankai, un tika likvidēts maksātnespējas procesā, taču klients bija devis galvojumu bankai par uzņēmuma saistībām. 

Banka pret viņu bija iesniegusi prasību tiesā, tiesu izpildītājs bija pārdevis klientam piederošo māju, taču joprojām viņš bija parādā bankai vairāk nekā 300 000 eiro. Klients bija uzsācis citu biznesu, taču viņa uzņēmuma kapitāla daļas nepiederēja viņam, un viņš nevarēja iegādāties ne automašīnu, ne nekustamo īpašumu.

 

Klients samaksāja 1070 eiro par fiziskās personas maksātnespējas procesa uzsākšanu, iesniedza tiesā maksātnespējas pieteikumu, trīs gadus maksāja vienu trešo daļu no saviem ienākumiem kreditoriem, kopā šo trīs gadu laikā samaksājot nedaudz vairāk par 7 000 eiro. Pēc aptuveni trīs gadiem un trīs mēnešiem maksātnespējas process tika pabeigts, dzēšot visas saistības.

 

Šobrīd klients var iegādāties automašīnu un būt par sava uzņēmuma īpašnieku, nebaidoties, ka tiesu izpildītājs uz viņa automašīnu vai viņam piederošajām kapitāla daļām varētu vērst piedziņu.

Juristiem darba specifikas dēļ klienti uztic personisku un konfidenciālu informāciju, kuru likums neatļauj atklāt, tādēļ konkrētus klientu vārdus mēs nedrīkstam nosaukt. 

PROFESIONĀLA UN KONFIDENCIĀLA PALĪDZĪBA MAKSĀTNESPĒJAS JAUTĀJUMOS

Ja vēlaties uzsākt fiziskās personas maksātnespējas procesu vai jums ir citi jautājumi par maksātnespēju, zvaniet 29161925 vai rakstiet inese.rimdzus@gmail.com. Mēs varam palīdzēt. 

  

Noskaidrojiet šeit vairāk par telefona sarunu. 

Parādu dzēšana maksātnespējas procesā

Maksātnespējas norises atšķirības

Maksātnespējas procesa uzsākšana

Maksātnespējas procesa norise

Ierobežojumi, iespējamās problēmas un maksātnespējas negatīvās sekas

Dokumenti fiziskās personas maksātnespējas procesā

Maksātnespējas alternatīvas

bottom of page